03 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası Personel Eksikliği

Yapı Kredi Bankası Mersin 1155 şubesiyle çalışıyorum ama maalesef banka personel eksilttiği için eski hizmetini vermiyor. Bugün Pazartesi olmasına ve bankada en az 50 müşteri olmasına rağmen sadece 1 gişe hizmet veriyor. Tasarruf edeceğiz diye müşteri kaybediyorlar farkında değiller.

Cemal 135 Okunma

Cevaplar

  • Cemal19 Ağustos 2015

    Daha önce de buradan şikayet ettiğim Yapı Kredi Bankası Mersin 1155 şubesinde gişede yine bir pazartesi yine sadece bir personel bulunmaktadır. Bankada ağzına kadar müşteri var. Sanırım Yapı Kredi Bankası müşteri şikayetlerini pek umursamiyor görünüyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön