04 Şubat 2014 #2274952

Yapı Kredi Bankası Personel Davranışı!

Yapı Kredi Bankası'ndan 2004 yılında çekmiş olduğum kredinin dosya masraflarını Tüketici hakem heyeti tarafından alınan karar ile geri almaya hak kazandım, paramı almaya gittiğimde 70 tl eksik olduğunu fark ettim ayrıntıları sorduğumda ise kullanmadığım bu hesaptan hesap işletim ücreti adı altında bu tutarın kesildiğini öğrendim.


Genel merkez ile yaptığım görüşmede"şubeniz ile görüşün paranızı iade etsinler" denilmesine rağmen Manisa Kenan Evren sanayi şubesindeki görevli personel "A*** bey daha önce bizi Tüketici Hakem Heyetine şikayet etmişsiniz ya yine oraya şikayet edin paranızı öyle alın"şeklinde kaba bir tavır takındı, bende değil 70 tl, 10 tl dahi olsa bu tavırdan sonra hakkımı bırakmam.

Atila 59 Okunma

Cevaplar

  • Atila06 Şubat 2014

    tarafıma herhangi bir mail gönderilmedi ...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2274952 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön