14 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası Parmakkapı Şubesi Müşteri Temsilcisinin Davranışı

12.08.2015 tarihinde site yöneticisi seçildiğimiz hesabın yetkisini ve internet şubesi giriş bilgilerini aldık. Akşam nüfus bilgilerim yanlış yazıldığı için internet şubesine giremedim ödemeleri yapamayıp mağdur oldum. Ertesi gün şubeye gittim ve üst kattaki G*** İ. kendisine işlemi eksik yaptığını söylediğimde bağırarak sizin derdiniz nedir burada işinizi yapmaya çalışıyoruz diye söylenmeye başladı. Bunun üzerine sizin derdiniz nedir bağırıyorsunuz deyince güvenliği arayıp üst kata çağırdı. Ardından ayağa kalkıp defolun bu bankadan diye bağırdı. Güvenlik beni sakinleştirmeye çalıştı bu sırada G**** halen hakarete varan konuşmalarına devam etti, kamera kayıtları bu olaylara şahittir.

Murat 181 Okunma

Cevaplar

 • Murat27 Ağustos 2015

  Şikayetimin üzerinden tam 15 gün geçti ve konuyla ilgili Yapı Kredi Bankası kendine yakışanı yaptı, bana geri dönüş dahi yapılmadı. Neyse ki Garanti Bankası'na geçerek Yapı Kredi'nin rezelat seviyede hizmet verdiği müşteri temsilcisi ile bir daha vakit kaybetme şansım olmayacak.

 • Murat18 Ağustos 2015

  Konu ile ilgili standart bir e-posta gönderildi, şikayetim ile ilgili durum nedir ne yapıldı hiçbir açıklama yok. YapıKredi müşterisini azarlayan çalışanı ile ilgili işlem yapmak istemiyor olabilir kendi tercihidir, ben ilgili hesabı Garanti Bankası'na dün taşıdım en kısa sürede kapatma işlemini yapacağım.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 18/08/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön