Yapı Kredi Bankası Paranın Ortadan Kaybolması

Ramazan Ramazan04 Temmuz 20:27

5 Haziran günü eşimin Yapı Kredi hesabına Enpara'dan BKM üzerinden 2 defa para gönderdim. 25 TL lik ürün ulaşmış olmasına rağmen 1700 TL lik ürün ulaşmadı. Yapı krediyi aradığımızda paranın gelmediğini, Enpara'yı aradığımızda ise paranın gittiğini söylüyorlar ve gittiğine dair elimizde dekontta var. Defalarca bankaları arayıp kayıt oluşturmamıza rağmen para iadesi yapılmadı. Teknolojinin bu kadar ileri olduğu bir dönemde paranın ortadan kaybolması kabul edilebilir bir şey değil. Maaş müşterisi olmama rağmen özellikle yapı kedi banka yetkililerinden bu konu da çok muzdaribim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Temmuz 15:48

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Temmuz 20:28

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler