03 Mart 2018
Yorum Yap
#10192266

Yapı Kredi Bankası Paramı İdeal Hayat Sigortası Adı Altında 204 Liramı Aldı

Yapı Kredi Bankası ideal hayat sigortası adı altında 204 liramı bilgim ve iznim dışında maaş hesabından çekmiştir. Bu bankadan hiçbir kredi de kullanmaktayım. Bu ve benzeri hiçbir sigorta da yapmış ve imzalamış değilimdir. Son derece mağdur ve de şikayetçiyim.

Ramazan Ramazan 272 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle yeniden iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler