01 Nisan 2013 #1718484

Yapı Kredi Bankası Paramı İade Etmiyor!

******' tan 27.03.2013 tarihinde Yapı Kredi Bankası'na 862.00 TL'lik bir EFT gönderdim. Göndermiş olduğum hesaba ait ismi eksik yazdığım için göndermiş olduğum ücret alacaklı kişinin hesabına yatmadı. Daha sonra ismi düzelterek ödemeyi tekrar gönderdim ve ****' tan Yapı Kredi Bankası'na yanlış yapılan işlem için iade talebinde bulundum.


******'tan almış olduğum, iade talebime ait referans numarası olan 8251157'nin, elimde olmasına rağmen Yapı Kredi Bankası bu tarz bir iade talebinin olmadığını söylüyor. Normalde eksik bilgi girildiğinde yatmaması gereken ücret, nasıl olmuş ise karşı tarafa aktarılmış olarak görünüyor. 862.00 TL'lik ödememi banka zamanında ilgilenmediği için iki kez ödedim.

Mert 27 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön