20 Mart 2013 #1695532

Yapı Kredi Bankası Paramı İade Etmeyip Muhatap Olmuyorlar!

Yaptığım alışveriş iptal olup da kredi kartıma alamadığım hizmetin tutarının iade edilmesi ile ilgili hizmet veren firma talepte bulunmasına rağmen 19 Şubat 2012 tarihinden bu yana Yapı Kredi Bankası bu parayı kredi kartıma iade etmiyor. Arayıp nedenini sorduğumda da bu konuyu bilen kimse yok diyerek, ekranda yazan "araştırma sürüyor" ibaresini bana okuyorlar ve konuyla ilgili hiç kimseye beni bağlamıyorlar.


Konuyu bilen bir muhataba yönlendirmiyorlar. Fakat mantıksız bir durum var çünkü hizmet veren firma paranın iadesini onayladı ve bu onay yazısını bana mail olarak da gönderdi. Söz konusu alışveriş konusunda hem para verip hizmet alamadığım için mağdur oldum, hem de banka beni mağdur etti.

Okan 21 Okunma

Cevaplar

  • Okan26 Mart 2013

    Cevap mı şimdi bu? Neyi incelemeye alıyorsunuz? Ben talep etmişim, karşı taraf ödemeyi yapmış, hala parayı ödemiyorsunuz. İncelenecek kalmış ki bunda? Ayrıca övüne övüne bahsettiğiniz SİZİN İÇİN BURADAYIZ linkine başvuralı çok oluyor. Hala dönüş olmadı. İnsanları oyalayıp paralarını kullanıyorsunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön