16 Mart 2013 #1688530

Yapı Kredi Bankası Para Üstünü Vermiyor!

2006 Mayıs ayında YKB Bankası İncirli Şubesinden konut kredisi kullandım ve ödemeye devam ediyorum. mesai saatlerinde çalıştığımdan dolayı konut kredi taksitlerimi mesai bitiminden sonra ATM' den yatırıyorum. Ancak birkaç aydır ATM para üstünü şu anda veremiyorum, hesaba havale edilecektir. Kabul ediyormusunuz diye uyarı veriyor ve asıl işte bundan sonra başlıyor.


Eğer hesabıma havale edilmesini kabul etmezsem konut kredi taksitim iade ediliyor, kabul edilince de hesabıma havale ediliyor. Vadesiz mevduat hesabımda da gereksizde olsa nakit hareketi olduğundan hesap işletim ücreti tarafımıza yansıtılacak. Hem kredi masrafı hem kredi faizi öderken birde ekstra masrafla neden zorlanıyoruz?

Selçuk 50 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk23 Mart 2013

    Bu paragrafı cevap olarak kabul etmediğimi belirtmek isterim. Açıkça göründüğü üzere şikayetimle ilgili hiçbir kelime kullanılmamıştır. Zira bu sadece benim şikayetim değil tüm müşterilerin ortak şikayeti diye düşünmekteyim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön