28 Ekim 2016 #6796756

Yapı Kredi Bankası Para Kesintisi

Yapı Kredi Bankası hisse senedi bilgilendirme ekstremin e-mail olarak gönderilmesi talebime rağmen, posta ile göndermiş olup hesabımdan "Yapı Kredi Bankası devir" adı altında ''yatırım hesabı ekstre'' ücreti kesmiştir. Yaklaşık 4 hafta önce kayıt altına alınmasına rağmen, 4 haftadır bekletilmektedir. Haksız olarak kesilen bu tutarın iadesini rica ederim.

Fehmi 812 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi04 Kasım 2016

    Yapı Kredi Bankası hisse senedi bilgilendirme ekstremin e-mail olarak gönderilmesi talebime rağmen, posta ile göndermiş olup hesabımdan " Yapı Kredi Bankası devir" adı altında ''yatırım hesabı ekstre'' ücreti kesmiştir. Bu konuda yaptığım 6114687 kodlu şikayet genel müdürlük tarafından çözülmüş ve kesintilerin geri ödenmesi konusunda şubeye bilgi verilmiştir. Bu karara rağmen şube 14.01.2016 da yapılan kesintinin 2015 yılına ait olduğunu savunup, kesintiyi iade etmemektedir. Haksız olarak kesilen bu tutarın iadesini rica ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön