27 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Para İadesi Hesaba Yatırılmadı!

04.02.2016 tarihinde 18:00 civarı hesabıma yatırılacak olan paranın eksik tuş tuşlanması ile yatırılamamış ve 444 0 444 no.lu telefon bankacılığına ulaşmamızı söylemişlerdir. 1 saat 20 dakikalık telefon bankacılığına ulaşma çabalarım sonucu bir temsilciye ulaşıp 54**675 numara ile kayıt açtırmış bulunmaktayım.


24 saat içerisinde hesaba yatırılacağını söyledikleri tutar 2. 24 saatin içerisine girmek üzere olmamıza rağmen çözüme ulaştırılamamıştır. Banka şubesinin de durumdan haberdar olması ve kayıt açılmış olunduğu halde neden çözüm üretilememiş olması, işleyişteki çözümsüzlüğü göstermektedir. Rakamın önemli olmayıp, bu kadar duyarsız, sorun çözemez, ilgisiz bir bankayı ifşa etmek istediğimi dile getirmek isterim.


Not: Yaşamış olduğum ilk sorun değildir.

Sibel 566 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön