23 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Para İademi Hala Yapmadı!

Yapı Kredi Bankası kartımla yapmış olduğum harcamalarda hesabıma yatırılan iade tutarları ( 09.06.2013 tarihinde 1046.40 TL ve 09.07.2013 tarihinde 126.88 TL ) arasındaki tutarlar ekstrelerde göz önüne alınarak harcamalardan düşürülmemiştir.


Bu konu hakkında müşteri hizmetlerine telefon ve Güvenevler şubesinden 19.11.2013 tarihinde fax ile yazılı talebim olmasına rağmen hala cevap alamadım.


Müşteri hizmetleri iadenin taksitli satış olması nedeniyle her ay taksitle iade olacağını bildirmiş olsa da 6 aydır hesap ekstrelerinde ait olduğu aya ait harcamalar ve toplamlar eşit olarak gözükmekte ve herhangi iade söz konusu değildir. Ekstrelerin incelenip tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Ali 88 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön