15 Mart
Yorum Yap
#11719645

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Verdi!

Bankanızın müşterisi olmamama rağmen kredi kartı talebinde bulunmamama rağmen personeliniz beni aradı kredi kartı talebim olduğunu söyledi. Bunun dışında adıma MESKİ tarafından düzenlenen su faturalarını bankanız otomatik talimata bağlamış. Belli ki bir yanlışlık var ve başkasının cebinden benim su faturam ödeniyor. Şikayetim şudur ki: müşteri hizmetlerini aradım konuyu anlattım en yakın şubeye gidin dedi. En yakın şubeye gittim bana su abonesi olduğunuz MESKİ'ye gidin sözleşme numarası alın öyle gelin dedi.


Şimdi ben sizin yapmış olduğunuz bir hatta yüzünden oraya buraya gitmek zorunda değilim kendi hatanıza karşılık başka insanları oraya buraya koşturamazsınız. Hatanın hemen düzeltilmesini tarafıma acil cevap verilmesini istiyorum. Başka insanların cebinden benim su faturam ödenmesini istemiyorum.

Evren Evren 358 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Mart

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları