12 Haziran
#12093123

Yapı Kredi Bankası Otomatik Fatura Bildirimi Yapmadı!

Yapı Kredi Bankası'nda 6 adet otomatik ödeme talimatım var dün Ankara Başkent Elektrik fatura ödenmemiş bana faturanın son ödeme tarihinde bildirim gelmesi gerekiyordu faturanın ödeme tarihi ile ilgili hiçbir şekilde bilgilendirme gelmedi Yapı Kredi daha önce de bu hatayı yapmıştı gecikme zammını kim karşılayacak bundan sonra otomatik ödemelerini sonlandırıyorum ve başka bankaya alıyorum.

Muhit Muhit 597 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Muhit17 Haziran

  Sitemdeki mail adresim aktif her aramada teyit ediyorsunuz daha bugün Gold kredi kart ile ilgili mail geldi siz göndermezseniz bir şey gelmez

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Haziran

  Değerli müşterimiz, Güncel email adresinizi paylaşmanız durumunda tarafınıza bilgilendirme sağlayacağız. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Muhit12 Haziran

  Mailde gelmedi

 • Muhit12 Haziran

  1 kere bile çalmadan anında kapandı tekrar neden aramadınız

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları