11 Haziran
#12097625

Yapı Kredi Bankası Öteleme!

31.05.2019 tarihinde Yapı Kredi hesap kartımdan yaptığım market alışverişinde 55 TL tutar o gün içerisinde bankanın yaşadığı sistemsel problemlerden dolayı bağlantı kesildi yanıtı verdi ve işlemi tekrar yaptım daha sonra hesap özeti kontrolü yaptığımda tutarın 2 defa çekildiğini gözlemledim ve bankayı aradım 8 gün oldu hala dönüş yapılacak inceleniyor gibi yanıtlar almaktayım gerçekten Yapı Kredi Bankası'na yakışmayan şeyler acilen destek istiyorum tutarın iadesini istiyorum.

Halil Halil 174 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları