04 Şubat 2014 #2274741

Yapı Kredi Bankası Opet World Puan Kampanyası

Opet ve Yapı Kredi Bankası World kart işbirliği ile yapılan 4 defa 75 TL akaryakıta 30 TL puan kampanyasında müşteriler yanıltılıyor. Opet'ten online yapılan alışverişler alışveriş Opet'ten yapılmış görünmüyor gibi bir sebeple hesaba katılmıyor. Oysa ki daha eski kampanyalarda katılıyordu. Ben ve 2 arkadaşımın daha başına aynı olay geldi.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Şubat 2014

    Sorun çözüldü ama tekrar etmesine karşı nasıl bir önlem alındı, bunu bilmiyorum.

  • Mustafa11 Şubat 2014

    Bugün itibariyle, şikayette bulunduğum kampanya için kredi kartıma indirim yansıtıldı ve tarafıma mail ile bilgi verildi. Umarım illa bizler bunu görene kadar değil, daimi bir düzeltme ile müşterilere vaad edilen kampanyalar uygulanır. Aksi halde, iyi niyet arayamayacağım. Şu an için sorunum çözüldü, gelecekteki kampanyaları takip edeceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön