12 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Opet Kart Macerası Zararla Sonuçlandı!

Opet kart çıkartmak için başvurdum, farklı bir kart gönderildi, Opet kart için aidat alınmayacağı aktif satış temsilcisi tarafından söylendi ancak telefon ile teyit edemediler kartı iptal ettirdim .Sonra telefon ile arandım ücret alınmayacağı bilgisine istinaden yeniden Opet kart çıkarttırdım. Şimdi de hesap işletim ücreti kesilmiş hesabımdan. Bir de kart gönderim ücreti alınmış,toplam 55 tl zarardayım.


Ben neden boşu boşuna cebimden 55 tl yi çöpe atayım ? Müşteri memnuniyeti adına yapılmaması gereken amatörce hatalar yada küçük hesaplar olduğunu düşünüyorum.

Ercan 64 Okunma

Cevaplar

 • Ercan15 Eylül 2013

  1 aylık mücadele sonucunda şikayetvar üzerinden yapılan şikayete kısmi dönüş oldu, telefon ile yapılan şikayette çözüm dahi üretilemedi, yapıkredi web üzerinden yapılan şikayette ilgilenilmeye çalışıldı ancak müşteri memnuniyetinden çok uzak bir dönüş yapıldı. Kısacası bir daha yapıkredi ile çalışmayacağım, benden haksız olduğuna inandığım aldıkları para da bankanın ayıbı olarak aklımda kalacaktır.

 • Ercan15 Eylül 2013

  1 dahi veremiyorum puanlamalara her açıdan yaklaşım tarzları kurumsallığın dışındaydı.

 • Ercan20 Ağustos 2013

  12 Ağustosta yazılan şikayete henüz tam cevap verilmedi ! Kurumsal bir bankanın müşteri memnuniyeti anlayışının bu olmaması gerekirdi. Kartımı ve hesabımı kapatıp yapı krediye bir daha yolumun düşmemesi için çabalayacağım.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön