13 Mayıs 2013 #1795176

Yapı Kredi Bankası Online İşlem Merkezini Kullanamıyorum!

Bankanıza "Güncel Bireysel Müşteri Sözleşme" imzalamama rağmen bana bunu imzalamadığımı söylemektedir. Ama benim kartlığım da sizin TL Card'ınız bulunuyor. Bunu nasıl açıklıyorsunuz anlayamıyorum. İlkeleriniz arasında yer alan "sınırsız bankacılık" bu olsa gerek tek bir başvuruda online işlem merkezini kullanamamam büyük hizmet.


Ben bu sözleşmeyle birlikte kredi kartı ve avans bakiye sözleşmelerini de imzaladım. Neyin nasıl olduğunu biliyoruz. Hiç bir şekilde şubeye gitmeden çözümlenmesini bekliyorum. İsterseniz yaşadığımız çağı hatırlatayım size. 2000 yılını geçeli 13 yıl oldu.

Sercan 146 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön