18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Onayım Olmadan Abonelik Yapmış!

Eşim kart bilgilerimi vermek suretiyle bjk dergisini abonelik yapmış ve banka da hiçbir şekilde bir bilgilendirme ya da onay mesajı göndermeden parayı çekmiş. Konuyla ilgi defalarca kez bankayı ve aboneliği yapan çağrı merkezini aradım .


Eşimin verdiği bilgiye dayanarak çağrı merkezi görevlisinin kelime. oyunu yapmak suretiyle abonelik ücretinin taksitle alınacağını zannetmesine sebep olmuştur ve bundan dolayı abone olmayı kabul etmiştir.


Çağrı merkezi beni haklı bulmuş olmalı ki daha sonra ki. aramamda konuşma. metinlerini değiştirdiklerini belirtti ve bundan sonra ki sürecin onlarla banka arasında olduğunu belirtti. Dergi alımını durdurdum ve hemen Worldcardı iptal ettireceğim.

Mehmet 19 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1640435 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön