26 Eylül 2017 #9546606

Yapı Kredi Bankası Okul Kampanyasının Son Gününde Alışveriş Yaptım Kampanya Mesajı Gelmedi

Yapı Kredi Bankası'nın düzenlemiş olduğu okul kampanyasına katıldım. Kampanyanın son gününde 100 TL alışveriş yaptım ama kampanya mesajı gelmedi. Düne kadar Yapı Kredi kampanya mesajı gönderiyordu ama bugün Yapı Kredi'den ses yok. Yapı Kredi Ekim ayında hesap kesimde aidat iptal etmesini yazdım ama Yapı Kredi Bankası müşterisine karşı ilgisiz bankadır.

Birol 698 Okunma

Cevaplar

  • Birol02 Ekim 2017

    Yapı Kredi Bankası Bize Ulaşın 16 Ekim 2017 Tarihinde Hesap Kesimde Yansıtılacak Olan Yıllık Üyelik Bedelinin İptal Edilmesini İstiyorum Diye Defalarca Yazdım Ama Yapı Kredi Bankası Beni Aramadı. Demek ki Bize Ulaşın Süs Olsun Obje Olsun Diye Eklemiş. Okul Kampanyasından 5 TL Eksik Yükleme Yapıldi. Bir Daha Yapı Kredi Bankasının Kampanyalarına Katılmayacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Eylül 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-24:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön