15 Kasım
#12966511

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Kart Aidatı İptali!

Öğrenci kartından aidat kesilmez sözünüze güvenerek çıkarttığım Play karttan kesilen 125 TL aidatın iadesini istiyorum! İade edilmeyecekse kartı iptal ettirmek için arayınız!

Altan Altan 957 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Altan18 Kasım

    Öncelikle 10 yıllık müşteriyim kredi kartımı aktif bir şekilde kullanıyorum kredi kartını kullanarak bankaya aylık en az 50 TL komisyon vb... Kazandırıyorum ve 4 adet otomatik ödeme talimatım var. Müşteri memnuniyetine önem veren bir banka bu ayıbı yapmaz! 31.10.2018 tarihli telefon görüşmemizde 19.11.2019 tarihine kadar aidat kesilmeyecek denildi. Bunun üzerine kartı iptal edecektim bir de baktım ki 10.10.2019 tarihinde aidat kesilmiş. 14.10.2019 tarihinde iadesini istedim YKB oyalama taktiği uyguluyor! 4 gün geçmesine rağmen herhangi bir cevap yok. Acilen 125 TL iade edilsin özür dilensin yoksa iki kredi kartımı kapatıp bankanızla tüm ilişiğimi keseceğim sonrasında resmi yazıyla cevabı verin Tüketici Mahkemesinde görüşürüz sorun çözülmezse üst mahkemelerde görüşürüz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Kasım

    Değerli müşterimiz, Daha önce tarafımıza ulaşmış aynı konuda şikayetiniz bulunmaktadır. İncelemesi devam etmekte olup sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler