22 Ocak 2014 #2249094

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Kartal Çarşı şubesine bağlı 4943 1411 **** 1266 kart numaralı, ***2988 hesap numaralı kartımdan 21 Ocak 2014 tarihinde 50 Türk Lirası hesap işletim ücreti kesilmiştir. Ben hesabımı açtırdığımda lise 4 öğrencisiydim şu an üniversite öğrencisiyim ve bankanızda öğrenci belgem mevcut ayrıca öğrenci kimliğimde sisteme taratılmıştı.


Aradan geçen 1,5 sene gibi bir süre zarfında hiç hesap işletim ücreti kesilmemişti. Hesap işletim ücreti kesildiği dekont ek de mevcuttur. Paramın iadesini talep ediyorum. Dilekçemin yakın bir zamanda sonuçlanmaması durumunda Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuracağımı ve paramın iadesinin olmadığı takdirde bütün Yapı Kredi hesaplarımı kapatacağımı bildiririm.

Kazım 99 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön