10 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası Ofis Telefonumdan Sürekli Kampanya İçin Aranıyorum

Ofis telefonumdan sürekli olarak farklı isimler üzerinden aranıyorum. Her defasında burada öyle biri yok dememe ve beni bir daha aramayın dememe rağmen sürekli aranmaya devam ediyorum. Her kişi için numara iptal işlemini yapmaları gerekiyormuş. Kaçıncı yüzyılda yaşıyor acaba Yapı Kredi Bankası? Aramaların kesilmesi için kredi kartı mı almam gerekiyor sizden?

Ahmet 28 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet10 Eylül 2015

  Sorun hala devam etmektedir. Tekrar dönüş yapan da olmadı. Nasıl bir banka bu?

 • Ahmet20 Ağustos 2015

  Sorun devam etmektedir. Aramalar sürmektedir.

 • Ahmet13 Ağustos 2015

  Arayıp sorun ile ilgileneceklerini söylediler ama aramalar hala devam ediyor. Artık telefonlarına cevap vermek istemiyorum.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön