14 Mart 2016

Yapı Kredi Bankası Ödemeleri Vaktinde Yaptığım Halde Gecikme Görünüyor!

Bankanızdan kullanmış olduğum kredi kartının Ağustos 2015 ait dönem borcunu zamanında ödememe rağmen KKB raporlarında 1 ödeme gecikme gözükmektedir. Bu durumu defalarca bankanıza ve KKB yetkililerine bildirdiğim halde halen düzeltilmemiştir. Ve KKB raporumun düşmesine sebep olmaktadır.


KKB yetkilileri sorunun Yapı Kredi Bankasıyla ilgili olduğunu ancak onlar tarafından bildirim yapılırsa düzeltme yapılacağını beyan etmektedirler. Durumun en kısa zamanda düzeltilmesini talep ediyorum.

Ender 124 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön