31 Ekim 2014

Yapı Kredi Bankası Ödeme Talimatının Yerine Getirilmemesi!

Eşim üzerine kayıtlı elektrik aboneliğinin ödemeleri ilgili bankaya verilen ödeme talimatı ile yapılıyorken 15/09/2014 tarihli ödeme yapılmamış bu nedenle elektriğimiz kesilmiş ve bize ceza işlem uygulanmıştır.


Bankayla görüştüğümüzde elektrik kurumunun hesaptan çekim yapmadığını bundan dolayı böyle bir durumun oluştuğu söylendi. Ancak ödeme talimatı bankaya verildiğine göre sorumlu bankadır diye düşünüyorum. Çevremde 9.ay ödemelerinde diğer abonelerinde aynı durumla karşılaştığı bilgisine ulaştım. Ceza işlemin tanziminin yapılması gerektiği kanaatindeyim.

Sami 456 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön