06 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Ödeme Planı

2,5 ay önce geçmişten kalan kredimi yapılandırdık. 2 taksitini günü gününe ödedim, 3. taksiti ödemem içinse sadece 11 gün kaldı. 79 gündür tarafıma ödeme planı gönderemediler bir türlü. Tüm şirket zombi istilasına mı uğradı, yoksa şirket içerisinde marsa gidecek yolcular için eğitim mi veriliyor bilemiyorum fakat 2016 senesinde, üzerinde Yapı Kredi Bankası yazan bir kağıdın tarafıma ulaşması 79 gün almamalı. Genel merkezdeki Ö. Hanım'ın bu süre içerisinde beni saat 10.00'dan 16.30'a kadar bankada bekletip, tarafınıza ödeme planı yolladım demesi, şube yetkililerinin sistemsel arıza var dediği ilk 1 saatten sonra "bence siz gidin numaranızı bırakın mail faks gelirse biz sizi ararız" demeleri, Ö.'in işini ne denli özenli yaptığının özeti olsa gerek.

Alican 253 Okunma

Cevaplar

  • Alican07 Ekim 2016

    8 adet mail Genel müdürlük dahil yapıkredi birimlerine ait numaralar 20 kişilik favori listemde 8 adet yer kaplamakta. (eşimden dostumdan çok sizi arıyorum) 2 adet memnuniyetiniz için bize yazın formu doldurma Sizin kayıt takip sisteminizi ve kedi canınızı yerim Sevgilerimle Alican Çiçek Yapı ve Kredi Bankası a. ş mağduru.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön