14 Ocak 2016
Yorum Yap
#4651101

Yapı Kredi Bankası Nuvo Referans Kampanyası Puanımı Hala Yatırmadı

Temmuz ayı içerisindeki referans puanım hala yatmadı, defalarca arama sonrası kasım ayında eksik yattı. Yine defalarca aradım ekstrede eksik yattığı gözükmesine rağmen kendi hatalarına sahip çıkmıyorlar. 25 TL olması gereken puan 15 TL yatırıldı, çözüm istiyorum.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Şubat 2016

    Sizin kendi sayfalarınızada çok yazdım ama hala bir çözüm yok arayan yok soran yok, ektrede yatmış gözüküyor ama world puan bilgisinde baktığınızda eksik yatmış çözün artık şunu

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler