13 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Nuvo MKK Ücreti Adı Altında Paramı Aldı!

3 aya yakındır Nuvo müşterisiyim. Ücretsiz bankacılık sloganıyla ortaya çıkan bu oluşum gün geçmiyor ki yanıltmak için sebep bulmasın.
12.05.2015 tarihinde hesabımda devlete bankanın ödemesi etmesi gereken MKK ücretini yansıtmışlar.
Bu ücretin hesabıma tekrar yüklenmesini aksi halde BDDK SPK ve TMSF dahil her türlü kuruluşa ve ayrıca Tüketici Mahkemeleri ile Türk Ticaret Mahkemelerinde suç duyurusunda bulunacağımı bildirmek isterim.

Harun 291 Okunma

Cevaplar

 • Harun14 Mayıs 2015

  Bu arada BDDK ya şikayet ettim uğraşıp durun bakalım

 • Harun14 Mayıs 2015

  Ne saçmalıyorsunuz be enpara kuruş almıyor siz bir de utanmadan almak zorundayız diyorsunuz tüm varlıklarımı sizden çekiyor ve enparaya aktarıyorum bu kadar da bi yere kadar.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 14/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön