26 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Nuvo Kart Teslimi Yapılmıyor!

Eşim adına Nuvo karta başvuru yapalı neredeyse 50 gün oldu ancak kart hala elimize ulaşmadı, bana ait olan kartı da zaten 3-4 ay içerisinde göndermişlerdi, Yapı Kredi Bankası sanırım müşteriye doyduğundan bu şekilde davranmaktadır. Bu davranışından ötürü Yapıkredi bankasını kınıyorum.

Mustafa 504 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Temmuz 2015

    Kampanyaları gereği yaptığım alışverişin dörtte biri hesabıma iade edilecekti, ancak bugüne kadar iade yapılmadı, madem kampanyanın gereğini yerine getirmeyeceksiniz neden kampanya yapıyorsunuz? İnsanları bankanıza çekebilmek adına mı yapıyorsunuz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön