26 Eylül 2016

Yapı Kredi Bankası Nasıl Bir Banka?

Bir tek ben miyim diye girdim ama maalesef ki Yapı Kredi Bankası kartlarından mağdur olan onlarca kişi varmış. Mobil şubeden güncel dönem işlemlerine bakmak için. Girdiğimde. 17 Eylül'de Avea web'den İstanbul diye 34.5 ve 189 TL 2 adet bilgim dışında harcama görünüyor. Avea'yı aradım bize ait değil diyorlar. Yapı Kredi Bankası ise 3. Kişiler tarafından yapılmış itiraz dilekçesi faxlayın dedi. Peki soruyorum size büyük büyük Yapı Kredi Bankası bu nasıl bir ciddiyetsizlik harcama yapılıyor ve mesaj mail dahi bize gelmiyor. Onlarca mağdur kişiler var ve siz hala neden önlem almıyorsunuz. Bu konunun bir an önce açıklığa kavuşturulup paramın da iadesini istiyorum.

Dilek 1.012 Okunma

Cevaplar

  • Dilek27 Eylül 2016

    Bakıyorum da her gün onlarca kişi şikayet yazıyor. Kiminden 3.000 TL kiminden 5.000 TL bu meblağlar o kadar çok ki neden bu çekimlere hala dur diyemiyorsunuz. Lütfen bir an önce tüm mağdurların sorunlarını giderip paramızı iade edin...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Eylül 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön