20 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Müşterisine Bilgi Vermiyor!

Sizin için buradayız diyerek; Ekli mesajınız Bankamıza 12.02.2013 11:57 tarihinde ulaşmış olup, kayıt altına alınmıştır. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.. diye mail atan ancak 9 gündür bir cevap veremeyen, ve aynı gün telefon bankacılığı yoluyla müşteri temsilcinize de şikayetimi dilekçeyle yazdırdığımda 1-3 gün içerisinde dönüş sağlanacaktır diye söz veren ancak 9 gündür bu yolla da cevap vermeyen bankanız müşterisine susarak mı yanıt veriyor?

Yaklaşık 5 yıldır müşterinizim ancak cevap bile vermediğiniz dilekçelerimdede belirttiğim gibi aidatım geri ödenmezse kredi kartımı anında kapatacağımı belirterek acilen cevap beklemekteyim..

Engin 232 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön