14 Ocak
Yorum Yap
#11443639

Yapı Kredi Bankası Müşterisi İle Dalga Geçiyor!

Yapı Kredi Bankası ile ilgili daha önceki şikayetimde Florya şubesinden açtırdığım hesabımın Beylikdüzü E5 şubesine haberim olmadan taşındığını yazmıştım. Florya şubesine dilekçe vermem sonucunda yine hesabım istediğim şubeye aktarılmadı ve ben de bu durum için bir şikayet oluşturdum. Beylikdüzü ve Florya şubelerinde yaptığım sayısız telefon görüşmelerinden sonra hesabımın Florya'da sıfırdan tekrar açılacağı, Beylikdüzü'ndeki hesabın da aynı şekilde kalacağı söylendi. Onay vermem üzerine Florya'da hesap açıldı, o hesap için bankadan banka kartı talep ettim ve birkaç gün sonrasında yeni açılan hesap tekrar Beylikdüzü şubesine taşınmış olarak göründü. Şu anda elimde Florya şubesinde açtırdığım ama benim dilekçe yazmama rağmen Beylikdüzü'ne taşınan iki ayrı banka hesabım var. İş yerim bankanın Florya şubesinde olmasını istediği için ben mağdur durumda kalıyorum. Dilekçe yazmalarım, şikayet etmelerim sonucu bu kadar müşterisi ile dalga geçen bir banka daha görmedim. Hakkımı yasal yollarla arayacağım, çalıştığım için bankaya gidemiyorum ve zor da olsa izin alarak verdiğim dilekçeyi de işleme koymayarak kendileri hesap açıyor sonra tekrar aynı döngü içine giriliyor. Yapı Kredi Bankası'nın bu sorumsuz davranışından bıktım ve artık hiçbir şekilde güven vermiyor, çevremdekilere bu bankayı tavsiye etmeyeceğim gibi kendi hakkımı da yasal yollarla arayacağım. İnsanların zamanını alıp sonrasında dalga geçemezsiniz.

İrem İrem 410 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ocak

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • İrem16 Ocak

  Hâlâ çözüm bulamadınız, aramadınız bile.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ocak

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları