15 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2450959

Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgilendirme Yaptı

Kapatılan esnek hesabım hakkında Yapı Kredi Bankası Sakarya sanayi çarşısı şubesi ne ilgili konu ile dönüş yapmam ile birlikte bankanız tarafından izlenmeye alındığım bilgisi ve genel merkez tarafından esnek hesabımın kapatıldığı bilgisi ısrarla sormam üzerine tarafıma söylenmiş olmasıyla birlikte farklı bir üslup ve tarz ile karşılaştım.


Konuyu daha iyi öğrenip anlayabilmek adına bahsi geçen şubenize gittiğimde aynı tarz üslup ile devam eden yanlış bilgilendirmelerle karşılaştım. Yıllık dönemle 3 mayıs öncesi mali verilerimi istemeyen temsilci esnek hesabımı kapatıyor. İzlenmeye alındığım sözleriyle ile gecikmeye giren kredilerim bulunduğu bilgisi de cabası, yetkililere soruyorum küçük esnaf olmak suç mu?

Oğuzhan 225 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan01 Temmuz 2014

    CİDDİYETSİZ BANKACILIK

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler