22 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi İkişer, Üçer Kart Tanımlamış!

İşletmeme Yapı Kredi Bankası Kocamustafapaşa şubesi tarafından gelen bayan müşteri temsilcisi bir adet platinium kredi kartı ve buna bağlı bir adet ek kart çıkartmak üzere başvuru aldı. Fakat kendi kotasını doldurmak için Ortağım T**** S. adına 2 adet asıl kart. 2 adet ek kart. Eşim adına 2 adet ek kart. Benim adıma 2 adet asıl kart başvurusu yapmış ve sürekli kartlar gelmekte.


Bu usulsüz durum ile ilgili yetkili birimin ilgilenmesini rica ediyorum. Bu kişi ile ilgili gerekli incelemeler yapılıp cezalandırılmasını arz ederim. Ve daha kolay müşteri temsilcisine bağlanılması için aktif bir telefon bankacılığı olması gerekir. Müşteri temsilcisine bağlanmakta sorunlarınız var.

Tarık 91 Okunma

Cevaplar

  • Tarık02 Mart 2016

    Verilen numarayı aradım ilgilenicez dediler fakat hala kartlar gelmeye devam ediyor. Hiçbir geri dönüş yapılmadı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön