09 Eylül 2013 #2000493

Yapı Kredi Bankası Müşteri Memnuniyetsizliği!

02/09/2013 de Ankara Yapı Kredi Bankası Turan Güneş Şubenize maaş hesabı açtırmak üzere gittim. Sadece bir müşteri portföy temsilcisi vardı. Ancak masasında şube müdürü oturuyor ve müşteriyle muhabbet ediyordu. Bankada yaklaşık 20 kişiydik ve hanımefendinin rahatsız edici ses tonundan 25 dakika boyunca müşteriyle memleketi Mucur muhabbetini beklemek zorunda kaldık.


Gidip belirttiğimde rahatsız olmadan dinlemedi bile hatta devam edip müşterisinden çevresini getirmesini kendisine müşteri bulması için memleket muhabbeti yaptı. Bizde en az o zengin müşteri kadar değerliyiz insanları hesaplarında ki para ile değerlendiriyorsanız bunu mutlaka bilmek isteriz. Hatta buna özel numara sistemi yapmalısınız...

Merve 82 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2000493 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön