13 Nisan 2013 #1740679

Yapı Kredi Bankası Mükerrer POS Girişi!

2012 yılının mayıs haziran ayı gibi kullanmakta olduğum posumu iade ettim.ve tam 7 ay sonra benden pos masrafı kesmeye başladılar.ama masrafın alındığı pos cihazının terminal ve üye işyeri numarası benim iade ettiğim posuma ait değilmiş.


Geçen ayın 10 undan beri en az 5 kez bankamla en az 5 kez müşteri hizmetleri ile ve 2 kezde ''sizin için burdayız''şikayet sayfasına yazmama rağmen bu gün itibari ile (12-04-13) hala ben bu mükerrer olarak tanımlanan pos cihazından da kurtulamadım masraflarımda iade edilmedi.


Bankaya para yatırmaya korkuyorum çünkü tekrar para kesecekler.ne paramı iade ediyorlar nede benim mağazama girişi olmayan posu iptal ediyorlar.hatalarını da kabul etmiyorlar.

Yusuf 446 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı26 Nisan 2013

    yapmış olduğumuz talep sonunda geçmiş dönemlere ait tahsil edilmiş inaktif pos bedelleri geç de olsa iade edilmiştir.posumuz da kapatılmıştır.teşekkürler.

  • Yusuf19 Nisan 2013

    2 kez bankanızdan aradılar.şubemden bana geri dönüş yapılacağı belirtildi ama hala arayan soran yok.bilginize.bu arada ''sizin için burdayız'' linkinden daha önce 2 kez mesaj yazdım ama geri dönen olmadı. 2082583 bu da yolladığım mesajın referans numarasıdır.''sizin için burdayız ''departmanında çalışan arkadaşların dikkatine

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön