Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Yapı Kredi Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cagdas sonuçtan hiç memnun değil

Yapı Kredi Bankası Mobil/ İnternet Bankacılığı Erişim Yasağı

1.753
Cagdas
Cagdas 25 Aralık 2022 23:59

Yapı Kredi bankasında bulunan hesabıma mobil/ internet bankacılığı ile erişim sağlayamamaktayım. Konuyla alakalı sistemden aldığım yanıt şubeyle görüşmem yönünde ancak şubede bana bugüne kadar bir kez dahi gerçekleştiremediğim uluslararası para transferim olup olmadığını sormakta. Bunların dışında bugüne kadar ihtiyaç halinde kullanmış olduğum hesabımda yıl/ ay içerisinde ne kadarlık para giriş çıkışı olacağını sormaktadır. Profesyonel hayatım içerisinde çalıştığım firmaların mecburi olarak açmamı istediği farklı banka hesapları tıpkı bankanıza bağlı hesabımda olduğu gibi diğer bankalarda da bulunmaktadır.

Ayrıca bankanız çağrı merkezi üzerinden gerçek bir çalışanınıza erişip bilgi edinme hakkımda kısıtlama yapıyor. Kişisel verilerim ve karşılıklı taahhütlerle açtırmış olduğum banka hesaplarıma internet / mobil bankacılık kanallarıyla erişmem, aynı şekilde bu bankalara ait bankamatik kart kullanım hakkım Yapı Kredi dahil hiçbir banka tarafından engellenemez. Şayet bankanız, kanuni ® olarak böyle bir hakkı olduğunu iddia etmekteyse, söz konusu iddiasını ispat etmekle yükümlüdür. Aksi takdirde vekil tayin ettiğim kişi/kurumlarca bankanız hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Benzer Şikayetler

profile
327
4 hafta önce

Yapı Kredi Bankası Şifrelerim Bloke Oldu

Ben Mobil bankacılık ve kart şifrelerimi unuttuğum ve üst üste yanlış girdiğim için bloke oldu müşteri temsilcisini arıyorum fakat sürekli sesli sistemden cevap verildiği için bir türlü iletişim kuramıyorum sürekli şifre istiyor ama ben zaten şifrelerimi unuttum. Lütfen yardımcı olun.

  • profile
1 Destekçi
profile
158
23 Şubat

Yapı Kredi Bankası Mobil Bankacılık Şifresi

Merhaba ben Hatay da yaşıyorum. Depremzedeyim ve her şeyi mi kaybettim evimi iş yerimi sevdiklerimi ailemi aklınıza gelebilecek her şeyi kaybettim Mobil bankacılık şifresi almak istiyorum. Yok bankaya gidin yok ATM ye gidin burda banka ATM hiçbir şey yok anladınız mı kendi paramı kullanamıyorum ya b...

  • profile
1 Destekçi
profile
97
28 Aralık 2022

Yapı Kredi Bankası İlgisizliği Ve Sisteminin Eksikliği

Banka kartımın son kullanma tarihi doldu ve internet bankacılığı blokeli olduğu için sisteme giriş yapamıyorum o kadar kötü bir sisteminiz var ki hiçbir şekilde müşterinize yardımcı olmuyorsunuz işleri sadece zorlaştırmayı seviyorsunuz sabahtan beri mobil bankacılık görüntülü görüşme yapmam gerektiğ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Derya
Derya
 

Acildimi hesabınız acaba

Cagdas
Cagdas
 

Hayır