12 Haziran
Yorum Yap
#10551316

Yapı Kredi Bankası Mobil İle Opet 'te Araçta Ödeme Sorunu

Yapı Kredi Bankası'nın Opet'le birlikte yaptığı 40 TL Bonus kampanyasının şartı bu ödemelerden birisinin Yapı Kredi Mobil uygulanmasını kullanarak araçta ödeme yapılması. Ancak bu 2 hafta içerisinde gittiğim 2 istasyonda da istasyon çalışanları bu uygulamanın çalışmadığını söylediler ve normal post cihazından çekim yapıldı. Demem o ki, Yapı Kredi ve Opet yetkilileri oturup bir kampanya düzenlemişler ama bununla ilgili Opet çalışanlarını bilgilendirmemişler. İsmini de verebileceğim 2 farklı istasyondaki çalışanlar bu ödeme yönteminden bir haberler. Sonuç olarak şu an kampanyadan yararlanmamaktayım.

Bahadır 266 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler