16 Mayıs 2016 #5512489

Yapı Kredi Bankası MKK Ücret Kesintisi!

MKK işlem ücreti adı altında hesabımdan para kesintisi yapılmış bulunmakta. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede bunun çalışan hesap tanımlamasından kaynaklandığını öğrendim. Çalışan hesabımda 500 liranın üzerinde para olursa bu kesilen ücretin tahsilatı yapılacağı belirtildi.


Şimdi size soruyorum internet bankacılığından bu çalışan hesap tanımlaması yaparken, neden böyle bir bilgilendirme vermediniz? İnternet bankacılığından çalışan hesap sözleşmesinde böyle bir bilgi verilmedi. Bana bilgi verilmeden açmış olduğum çalışan hesabım gerekçe gösterilerek hesabımdan kesilen paranın iadesini talep ediyorum.

Güler 67 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön