06 Nisan 2013 #1728450

Yapı Kredi Bankası Mevduat Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Bankanızdan açmış olduğum vadesiz mevduat hesabımdan 50 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir, bu konuda Genel Müdürlüğünüz şikayet yönetim birimindeki *** ve **** hanımla görüşmelerimiz olumsuz olarak sonuçlanmış ve sert bir dille bu ücreti geri iade etmeyeceklerini söylemişlerdir.


Kesilen bu ücretin bankanız tarafından hesabıma iadesini rica ediyorum, aksi taktirde tüm hukuki yolları kullanarak ücretin iadesi için gerekli işlemleri başlatacağım. İade işlemini yapmamanız durumunda bankanız tarafından ayrıntılı bir savunmayı tarafıma imzalı bir şekilde göndermenizi rica ediyorum.

Erol 40 Okunma

Cevaplar

  • Erol11 Eylül 2013

    Bankanız tarafından yapılan bu haksız kesinti sonucunda Hakem heyetine yaptığım şikayet tarafım lehine sonuçlanmıştır. Yaptığınız bu kesintinin tarafıma en kısa sürede iade edilmesini rica ederim. Hakem heyeti kararı elimdedir istediğiniz taktirde mail yoluyla kararı faxlayabilirim teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1728450 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön