28 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Meşe Paketini İptal Etmiyor!

Yapı Kredi Bankası çam yada meşe paketi tanımlı olan hesabımdan bunun iptalini defalarca istedim. Hem şubeye gittim,hemde call vip hattını aradım. Tüm bunlara rağmen hesabımdan paket yenileme ücretini aldılar. Tekrar iptal ettirmek istediğimde aynı gün BSMV kesintisi yapmışlar.Bizi saf yerine koyan bu bankaya devletimin yetkili organları lütfen gereğini yapsın.

Defalarca telefon açtık üstelik Gaziantep Karagöz şubesine defalarca gittik tel açtık muhatap bulamadık. Genel müdürlüğe bunları da anlatmış olmamıza rağmen yine şubeye yönlendirildik bıktık. Artık bu şubedekilerin bizlere karşı ciddiyetsiz tutumları karşısında ne yaparsak genel müdürlük bunlara dur diyecek? Kavgamı edelim ne yapalım? BDDK el atsın artık!

Mehmet 445 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Eylül 2013

    GAZİANTEP YAPI KREDİ BANKALARININ ACİLEN DENETLENMESİ ŞART,AKSİ HALDE GAZİANTEPTEN BİŞEY BEKLEMEYİNİZ! HER PERSONELİNİZ KEYFİNE GÖRE MÜŞTERİYE DAVRANIRSA BİRGÜN Bİ YERDE PATLAK VERİR! NORMAL MÜŞTERİ GİBİ YOLLAYIN YADA GİDİN ORDA SIRA BEKLEYEN HER KATTAKİ MÜŞTERİLERE BİR HAFTA BOYUNCA SORUN BAKIN SİZE NELER ANLATACAKLAR ŞUBENİZDEN DİĞER BANKALARA TRANSFER OLANLARIDA ARAŞTIRIN DİĞER BANKALAR NEDEN ÇİFT KAT MAAAŞTANDA FAZLA MEBLAĞLARLA DAHA ÜST MEVKİLERE ALDILAR PERSONELLERİNİZİ? KARAGÖZ ŞUBENİZDEKİ NESLİN HANIMIDA ARAŞTIRIN ONUN DÖNEMİNDE NASILDI ONDAN SONRA GELEN DÖNEMİNDE NASIL OLMUŞ ÇOK GERİLEDİNİZ SİZ VE BİZLERİ KAYBETMEYE DEVAM EDECEKSİNİZ!!!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön