27 Mart 2013 #1709181

Yapı Kredi Bankası Masrafların İadesi!

Yapı Kredi Bank Çorum Şb. sinden çektiğim konut kredimi, faiz oranlarının düşmesiyle yapılandırmak için Gökçe Hn irtibata geçtim. Yapılandırma yapmak istediğimi yapılması gerekenleri ısrarla sordum. Hanımefendi taksit adetimi 99 yaparsak 850 TL masrafın yeteceğini belirtti. 1 Mart 2013 tarihinde yapılandırma yapıldı. Bir kaç gün sonra eski ve yeni ödeme tablolarını karşılaştırıyordum ki 67790 TL kalan anaparanın 69685 TL old farkettim.


G. Hn kredimin kapatıldığını, yeni bir kredi açıldığını masrafın %2 erken kapama komisyonu old söyledi. 1850 TL(%2den fazla) kom 99 ay vadelendirilmiş üstelik. 3300 TL zarar ettim. Paramı faiziyle geri istiyorum. Müşteri hizm 4 kez aradım geri dönüş olmadı.

Nadiye 38 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön