27 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Mağdurum!

3289930**** TC numarası ile Nisan 2011 ayında Yapı Kredi bankası Ankara Ostim ŞB. kredi çekerken temsilcinin tavsiyesi ile Bir Defaya Mahsus olmak üzere "ağaçlandırma" kampanyasına katıldım. Taksitlerimi düzenli ödediğim halde Mayıs 2012 ayında telefonuma gelen mesajda hesabımın (-) bakiyeye düştüğü belirtildi. 20 TL yatırdım bakiye kapanmadı.


Şahsen müracaatımda kampanyaya 70 TL lik ikinci bir kesinti yapıldığını öğrendim. İradem dışında yapılan harcamanın iptali ve ödediğim para ve faizlerinin ödenmesi için (4) kez (Sonuncusu ŞB Md'ne) yazılı müracaat ettiğim halde bakiye kapatılmadı, hala faiz işletilmekte. ödediğim parayı faizi ile istiyorum.

Selahattin 36 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön