19 Ekim 2016 #6728140

Yapı Kredi Bankası Mağdur Etti

-Kredi kartımla 01.08.2016 tarihinde yurt dışı alışverişleri 3 taksit kampanyasına SMS ile dahil oldum. Ancak Arabistan'da Nikon marka fotoğraf makinesi aksesuarları alarak bu alışverişte World kartımı kullandım. Alışveriş miktarı 1570 sar. Sizler bu alışverişimi 3 taksite bölmediniz. Ayrıca 1570 SAR'ı hangi kuru kullanarak dönüştürüyorsunuz ki 422,90 USD oluyor. Ben bunun kur karşılığını bulamadım. Resmen müşteriyi mağdur ediyorlar. Hem taksit yok. Hem de çok fahiş bir şekilde dönüşüm yapıyorsunuz. Ayrıca borcumu neden USD tahsil ediyorsunuz. Ben TL ödemek istiyorum. En güzeli kartın tüm borçlarını kapatıp kartımızı iptal ettirmek. Yaptığınız bu işlemler için tarafınızdan akla mantığa uygun bir cevap bekliyorum. Umarım keyfi olarak taksite bölmeyerek uğrattığınız mağduriyetimi giderirsiniz. Bir de döviz dönüştürmedeki farktan dolayı da mağdurum.

Abdullah 288 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah19 Ekim 2016

    Bana mail ile cevap verdiniz. Yurt dışı 100 TL üzeri 3 taksit Kampanyanın 26 Eylül 2016'da sona erdiğini bildirmişsiniz. Ancak web sayfanızda 30 Eylül 2016! Da sona ereceğine dair ilan ettiniz. Diğer bir husus ile ilgili olarak; Bir örnek vermek istiyorum. Ben Türkiye'de mağaza veya internetten alışveriş yaparken firma telefon da başka şeyde satmaktadır. Kimine taksit kimi ürünlerede taksit yapmaktadır. Ben bu alışverişte aldığım ürünleri size yazdım. Faturası da mevcut. Sizler neden basitçe bir cevap vererek bu firma taksit yapılacak firma statüsünde değil diyorsunuz. Resmen mağdur etmek için her şeyi uyguluyorsunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön