21 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Mağdur Ediyor..

25 Temmuz 2016 pazartesi,444'lu numaradan internet üzerinden cep telefonu alınmış haberiniz var mı diye arandım. Böyle bir alışveriş olmadığı için, iptali için yardımcı olacaklarını söylediler. Telefonuma gelen doğrulama şifrelerini tuşlamamı istediler. Bu işlem bittiğinde telefonum '' pat '' diye kapanınca şüphelenip,Yapı Kredi Bankası'nı aradım. Hesaplarımın kontrolünü, kartlarımın iptalini istedim. Hesap hareketi yok diye cevap verdiler. Ertesi gün kendi çabalarımla 27 milyar mağdur edildiğimi öğrendim. Yapı Kredi Bankası hiçbir şekilde sorumluluk almadı. Olay adlı süreçte devam ediyor. Yapı Kredi Bankası'nın internet bankacılığına girilerek vadeli ve vadesiz hesabımdan 27 milyar mağdur edildim. Şifreler bankanın kendisinden geliyor, ama banka bizimle bu olayın ilgisi yok diye cevap veriyor. Hesap hareketi var mı diye sorulduğunda yok, diye cevap veriliyor. Peki biz size nasıl güveneceğiz?

Cüneyt 365 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt05 Aralık 2016

    Yapı Kredi Bankası bu kadar zaman geçmesine rağmen benimle herhangi bir iletişime geçmedi. Ben BDDK ya mağduriyetim ile ilgili olarak başvuruda bulundum. Neticesini bekliyorum süreci takip ediyorum. Maalesef böyle dolandırıcılık durumuna maruz kaldığınızda sadece Allah ile başbaşasınız. Böyle büyük kurumsal banka olarak düşündüğümüz kurumlar sizi kesinlikle önemsemiyor değerlendirmeye almıyor. Ama netice itibarıyle kendi kurumlarınında kamu nezninde zarar gördüğünü görmüyorlar. Ne kadar yazık. Böyle bir bankanın itibarının zedelenmesi, güven eksikliğinin oluşması o kurumda çalışan birkaç kişinin elinde olmaması gerekir. Kanuni süreci sonuna kadar takip edeceğim.

  • Cüneyt29 Ekim 2016

    Yapı kredi bankasının bize yazın bölümüne durumumun tekrar değerlendirilmesi için yazı yazdım. Ama ulaşamadım. Bankanın tarafımla iletişim kurmasını istiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön