07 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Nasıl Kesiyor?

Yapı Kredi Bankası'nda şirketimiz maaş hesabı açtırdı. 5 yıldır maaş ödemelerini bu bankadan maaş hesapları açtırıp personele maaşları buradan yatırıyoruz. Ancak biz personel maaş hesabından hesap işletim ücreti kesilmiş 60 TL bu hiçbir bankada olmazken nasıl oluyor da bizden kesiliyor maaş hesaplarına havale yapıyor.


Şirket yetkilileri bu sebepten personelden niçin hesap işletim ücreti kesiyorsunuz? Yapı Kredi Bankası'na daha önce de hesap kesim ücretinin iadesini belirten yazı yazdı ancak tatmin edici cevap alamadım.


Gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum ben ve diğer personel arkadaşlarım adına...

Yasemin 202 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 10/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön