19 Eylül 2013 #2021173

Yapı Kredi Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Nisan ayından bu yana yapı Kredi Bankası'nda maaş hesabım var. Hesabı açtırırken bireysel müşteri temsilcisine özellikle sordum:Maaş hesapların ücret alıp almadıklarını, kendisi bana alınmadığını söyledi. Oysaki 15 temmuzda 37 küsur lira maaş hesabımdan kesinti yapılmış. Bunu bankada ki memura ilettim notunu aldı ve merkeze bildirdiğini bana söyledi.


Bir ay sonra aradım ne oldu diye merkezden daha cevap gelmemiş. Ve ben 2 aydır bekliyorum paranın iadesi için. İşin tuhafı aynı şirkette çalışan diğer iş arkadaşlarıma da aynı kesinti yapılmış ama onlar telefon açarak kesilen ücretlerinin iadeleri yapıldı. İadenin tarafıma yapılmasını aksi taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm. .

Tuncay 84 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay19 Eylül 2013

    Bana gönderilen mesajda maaş müşterilerinin maaşından hesap işletim ücreti kesilmez diye yazıyor.O halde benim hesabımdan neden kestiniz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2021173 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön