23 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Maaş Bankam Kredi Kart Aidatı Alıyor!

Eylül 2014 tarihinden itibaren Yapı Kredi Bankası kredi kartını kullanmaktayım. Maaş aldığımız banka olduğundan, onların isteği ile benimde ihtiyacım olmamasına rağmen, başvuru yapılarak alınmıştır. 1 yılını doldurdum fakat; Eylül ayında ekstrem de 76,00 TL kart aidatı alındığını gördüm.


Banka ile görüştüm, onlarda müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Gerekli konuşmadan sonra kart aidatını iade ettiler. Fakat daha sonrasında tekrardan 60,95 TL kart aidatını hesap ekstreme yansıttılar. (Kasım 2015) Bu hafta içinde 25.11.2015 tarihine kadar ödenmesi gerekmekte. Kredi kartından bir borcum yoktur. Düzenli ödemelerimi yapmaktayım. Kart aidatının son güne kalmadan silinmesi istiyorum...

Ahmet 46 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Kasım 2015

  teşşekkürler. hesap özetimde gördüm. yatırılmış + ibaresi yazmakta saygılar.

 • Ahmet24 Kasım 2015

  Bugün tüketici hakem heyetine başvurup. Kart aidatının iadesini talep edeceğim ve kredi kartınızı kullanıma kapattırcam.

 • Ahmet23 Kasım 2015

  yapı kredinin ilgili sayfasına yazdım. bunun yanı sıra müşteri hizmetleri beni arayıp da... iade edeceğiz ibaresi kullansaydı. çok iyi olurdu... . (örnek Türkiye İş Bankası bu hizmeti yaptı ve şu anda kredi kartımı 2 yıldır kullanmaktayım. Ne harcama sözü var ne de otomatik ödeme talimatı istediler. Teşekkürler Türkiye İş bankası,... Kredi kartı taksit olayı ve tüm mağazalarda geçerli olması sebebiyle yapı kredi bankası- word kartı kullanmak ta devam etmek istiyorum. Bilginize. h. aydoğdu

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön