15 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Limitimi Artırmıyor!

15 yıldır Worlcard kullanıcısıyım ve ödemelerimde yıllardır hiçbir aksaklık olmadı. Aylık aile gelirimin de 4*5 bin lira olmasına rağmen yapı kredi bir türlü limitimi arttırmıyor. malum bu devirde taksitli alacaklar çok. Acilen limite ihtiyaç duyduğumuzda arkadaşımızın kartını kullanmak zorunda kalıyoruz.

İlla maaş bordrosu diyorsanız adresim belli gelin alın o kadar iyi hizmet sunuyorsanız. Maaş aldığımız banka 15 bin limitli kredi kartı sunuyor. Ama yapı kredi limiti arttırmıyor. Acilen teferruatsız limit arttırımını istiyorum yoksa kademeli olarak kartımı diğer bankaya taşıyacağım. .

Tufan 122 Okunma

Cevaplar

 • Tufan27 Şubat 2013

  Dün maaş bordromun faksını yolladım bakalım bunu görecekmisiniz... Bir de gelen maillerde farklı farklı fax numarası vardı ... Hayret bişi...Aynı mail ama 2 farklı faks numarası ...

 • Tufan24 Şubat 2013

  Maaş borduromu ve dilekçemi geçen 1 hafta önce Gaziantep Karataş şubenize vermeme rağmen halen bir dönüş olmadı.... Uyuyor musunuz...

 • Tufan18 Şubat 2013

  Mail falan gelmedi..........

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, 1634134 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön