08 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Limit Yükseltme Problemi!

Ben bu kadar kötü bir banka bu kadar kötü bir hizmet görmedim. Kampanyaya güvendim Adios kart çıkarttım limitimi 8000 TL'ye yükseltmek istiyorum red yiyorum. Başka bankaya başvuruyorum 12000'e yükseltiliyor! Kredi kartlarımı kapatarak 4000 TL limit açıyorum, 3000 TL limit arttırmak istiyorum diyorum yine reddediyorlar. Maaş bordromu götürüyorum imza yok diyor kapatın o zaman diyorum hemen tamam diyorlar. Yahu kardeşim bu nasıl bir bankadır! Hiç mi müşteriye ihtiyacınız yok hiç mi para kazanmak istemiyorsunuz. Size muhtaç olduğum güne pişmanım içinde puanım var diye kartı da kapatmak istemiyorum. Aylardır yaptığım alışverişler kazandığım puanlar çöpe gitti.

Ali 683 Okunma

Cevaplar

  • Ali08 Ocak 2016

    Gerçekten mükemmel bir çözüm yöntemi sundunuz, tebrik ederim. Bahsedilen tüm kanallardan derdinizi anlatmayı denedim, biz yardımcı olamıyoruz telefonla arayın dediler. Telefonla tam 7 kere konuştum 7! Sadece bugün 4 kere konuştum. 2 kere bankaya gittim. Diğer bankalar peşimizden koşuyor kart çıkartalım, limitleri artıralım diye YapıKredi burnundan kıl aldırmıyor. Yahu 4000 TL gelirim var toplam kredi kartı limitim 10400 TL 3000 daha arttırmak istiyorum, yasal hakkımı istiyorum bu kadar zor mu? Ulaşabildiğim herkese ulaşacağım, internetteki tüm ilgili forumlarda mağduriyetimi anlatacağım. 3000 TL'lik limit için bu kadar uğraşacağıma başka insanlar mağdur olmasın diye uğraşırım daha hayırlı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön