11 Ağustos 2017 #9132564

Yapı Kredi Bankası Limit Artırım Talebimi Kabul Etmedi

Bugün bir alışverişim birkaç lira kullanılabilir limitim olmadığı için yarım kaldı. İnternet şubeden 400 TL fazladan artış talebinde bulundum. Limiti sunabildiklerini, ancak yasal düzenleme gereği artıramadıklarını söyleyen bir mesaj aldım. Üşenmedim e-devlet'ten bu aya kadar yatan sigorta primim üzerinden hesaplama yaptım. 800 lira limit boşluğum olduğunu gördüm. Önce canlı destekten yazdım, ardından çağrı merkezini aradım, bunu online ortamda gönderebileceğimi ifade ettim. Şubeye davet ettiler.


Kartı şubeden almadım, şifresini şubeden almadım, artırım talebini de şubeden yapmadım ama en son şubeye davet edildim. Bunun üzerine kartımı kapattırdım. Farklı banka çalışanı olan beni, istediğinde limit artırımı alan beni Yapı Kredi kazanmışken kaybetti. Yıllar önce farklı banka aynısını yaptı. Önlerinden geçmiyorum. Yapı Kredi toplam müşterisini sayarken artık -1 demeli.

Ünal 2.183 Okunma

Cevaplar

  • Ünal06 Eylül 2017

    Kart limitlerimi düşürmeme rağmen yine limit artırımı olmadı. Bende bunların 400 TL yapmadığı artırımı başka bankadan 5500 TL artırarak gerçekleştirdim. Hayır adamlara limit boşluğum var siz göremiyorsunuz diyorum inanmıyorlar:)

  • Ünal22 Ağustos 2017

    Merhaba, bu yapı krediden 2.limit artırım talebim. İlki lKS'ye takıldığı söylenerek reddedilmişti. Bundan sonra toplam kart limitlerimi 3200 TL düşürdüm ve 1700 TL artırım talebinde bulundum. Bankanızdan gönderilen mesajta 5600 TL' ye kadar limit artırım talebimi onaylayabileceğinizi, lKS 'ye takıldığı için artıramadığınızı söyleyen mesaj gelmişti. Limiti de düşürdük. Diğer bankalarda ki limitlerimde indirilmiş oldu ancak talebim reddedildi. İvedi bir şekilde artırılmasını talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön